Kompendium wiedzy na temat druku i skanowania 3d

Aplikacje na telefon

Najciekawsze aplikacje na telefon

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez telefonu. Używamy go do kontaktowania się bliskimi, załatwiania służbowych spraw, płacenia za zakupy itp. W wielu przypadkach staje się też źródłem rozrywki, zwłaszcza że zapewnia dostęp do internetu z każdego miejsca na świecie. Twórcy aplikacji na telefon doskonale o tym wiedzą, dlatego zasypują nas coraz ciekawszymi propozycjami. Chcesz wiedzieć, które z nich są teraz na topie?

Najpopularniejsze aplikacje na telefon z Androidem:

  • Uber – doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy dużo podróżują, ale nie mają ochoty korzystać z komunikacji miejskiej, a aktualnie nie dysponują samochodem. To aplikacja, dzięki której można szybko i wygodnie zamówić taksówkę. Co ważne, jest ona tańsza niż ta działająca w miejskiej korporacji.
  • Lightroom – aplikacja na telefon do zaawansowanej obróbki zdjęć. Pozycja obowiązkowa na liście każdego fana fotografii, który nie zawsze ma dostęp do komputera. Ilość opcji jest całkiem spora i można poddawać zdjęcia zarówno mniejszym, jak i większym modyfikacjom. Wszystko zależy od efektu, jaki chce się osiągnąć.
  • RescueTime – coś dla osób, które niemal cały czas korzystają z telefonu i chciałyby to nieco ograniczyć. Program liczy czas, jaki poświęca się na obsługę danej aplikacji, więc od razu wiadomo, która z nich jest przysłowiowym „pożeraczem czasu”.
  • Unclouded – przydatne narzędzie dla wszystkich tych, którzy gromadzą dane na kilku dyskach sieciowych i chcą się swobodnie między nimi przełączać. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze chmury, a więc m.in. Drop Box i Google Drive. Komfort i łatwość obsługi gwarantowane.
  • Google Trips – aplikacja, na którą powinni zwrócić uwagę podróżnicy. Chcesz dowiedzieć się, co dzieje się w odwiedzanej przez ciebie lokalizacji lub poznać szczegółowe informacje na temat zwiedzanego obiektu? Żaden problem. Google Trips poda ci wszystkie informacje „na tacy”. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe.
  • Automapa 4.0.2 – tę aplikację na telefon docenią m.in. przedstawiciele handlowi, turyści i podróżujący po Polsce. To nic innego jak świetna nawigacja, która wyznacza trasę, dostarcza wiedzy na temat aktualnych utrudnień w ruchu, kontroli prędkości itp. Przydatna baza wiedzy w zasięgu ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.